O nás

Historie Městských lázní sahá až do 30. let minulého století, kdy zde bylo vybudováno jedno z nejmodernějších plaveckých zařízení svého druhu v celé zemi i širokém okolí. Tuto krásnou dobu dodnes připomíná i interiér restaurace, která je pro svou charakteristickou atmosféru oblíbeným místem jak pamětníků starých časů, tak i mladší generace hostů vyhledávajících příjemné prostředí s kvalitní obsluhou a vynikající kuchyní.

Restaurace - stejně jako celý areál lázní - je striktně nekuřácká, její návštěva je tedy vhodná i pro rodinky s dětmi, pro které máme připravený malý dětský koutek, v němž mohou v klidu řešit všechny životně důležité a neodkladné záležitosti svého dětského království.

Patříte-li do tábora lidí, kteří si svou kávu či pivo bez cigarety opravdu patřičně nevychutnají, po celý rok je otevřená terasa, na níž je kouření povoleno, v létě navíc zařízená příjemným posezením ve stínu slunečníků.

K dispozici je i salónek vhodný pro pořádání soukromých setkání a srazů, slavnostních obědů či večeří, ale i firemních akcí a večírků, o celkové kapacitě cca 30 míst. Pro zvláštní příležitosti je samozřejmě možné zarezervovat i kompletně celou restauraci (celkem cca 60 míst).

Všechny služby jsme vám připraveni poskytnout po sedm dní v týdnu, a to včetně oblíbených poledních menu, která nabízíme i o víkendu!

Ať už vás k nám zavedou důvody jakékoliv, vězte, že u nás jste vždy vítanými a váženými hosty a bude pro nás potěšením vyjít vám a vašim požadavkům maximálně vstříc.

Naše nabídka

Restaurace městské lázně,

Eliščino nábřeží 842/3,
500 03 Hradec Králové

Phone : +420 604 137 651

E-mail: mestskelaznehk@seznam.cz


Otevírací doba:

Po - Pá: 10:30 - 22:00
So: 11:00 - 22:00
Ne: 11:00 - 21:00


Zaparkovat můžete hned před Městskými lázněmi na Eliščině nábřeží. Parkování je zpoplatněno dle tarifu společnosti ISP, a.s. - v neděli a o svátcích zdarma!


Návštěvníky aquaparku bychom rádi upozornili na možnost platby čipovými hodinkami.


Pro kontakt za jakýmkoliv účelem využijte, prosím, výše uvedené telefonní číslo či email.


© 2015 Restaurace městské lázně. Všechna práva vyhrazena | Vytvořil ZIKL.cz | Designováno od W3layouts